رنگ چوب محصوال کشور آلمان

شرکت ازمو آلمان- Osmo

تاریخچه ازمو از حدود 100 سال پیش از کارگاه چوب‌ بری کوچکی شروع شد. مالکان این کارگاه همان زمان با اجرای سازه های چوبی از پوسته کردن و ترک خوردن چوب‌هایشان شکایت می‌کردند. کوشش و همت آن‌ها برای تولید پوشش‌ها و رنگ های چوب بهتر پایه و اساس شرکت ازمو را بنا نهاد. امروزه ازمو آلمان یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید پوشش‌ها، رنگ ها و روغن های طبیعی برای چوب‌های فضای داخل و خارج، چوب های ترمو و اشباع شده در جهان است. این پوشش ها و رنگ های مخصوص چوب را بی شک می توان برای تمامی کاربردهای متداول چوب مثل: نمای چوبی ساختمان، آلاچیق های چوبی، فنس ها و پرگولا ها ، انواع مبلمان باغی و شهری که از چوب ساخته شده باشند ، کلبه های چوبی، انواع سازه های چوبی، مجسمه ها ، درب ها و پنجره های تمام چوب ، پارکت ها و کفپوش های چوبی ، انواع کابینت ها و کمد های تمام چوب یا روکش طبیعی ، مبلمان و لوازم منزل چوبی، کابینت ها و اسباب بازی های چوبی با اطمینان کامل پیشنهاد نمود.

شاید فروش این رنگ به عنوان رنگ شماره یک آلمان در صنعت چوب، در بیش از 2500 فروشگاه و عاملیت فروش در آلمان و عرضه محصولات شرکت Osmo در بیش از 75  کشور جهان، نقطه اتکایی بر اطمینان مصرف کنندگان بر کیفیت و جایگاه این محصول باشد.

 

رنگ مخصوص چوب

 

 

کمی مهربان تر با طبیعت: زندگی سالم تر

رنگ‌های چوب ازمو، به هیچ وجه برای موجودات زنده مضر نیستند و چوب را در برابر عوامل مخرب محیطی حفظ می نمایند. روغن‌هایی که در تهیه رنگ‌های ازمو بکار می‌رود روغن‌های طبیعی مثل آفتابگردان، سویا، تخم کتان و روغن نیستل هستند. همانگونه که روغن‌های مورد استفاده در این رنگ‌ها طبیعی هستند، رنگ‌دانه‌ها هم جزو طبقه مواد خوراکی غیر مضر طبقه‌بندی شده‌اند. بی‌بو بودن این رنگ‌ها باعث می‌شود تا رنگ براحتی در همه جا و با هر کاربری قابل استفاده باشد و این امر باعث می‌شود تا ما از حلال‌های یونی (Green Solvent) که گاها باعث ایجاد حساسیت های شدید در مصرف کنندگان می‌شود، مثل روغن پرتقال، استفاده نکنیم!

4 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *