مایع پاک کننده رنگ‌های قدیمی و پلی استر (Paint Remover)4278-0-osmo-paint-remover-stripper-promain11

 

 

 

برای پاک کردن رنگهای قدیمی و لاک الکل ها از روی مبلمان ، در، قاب پنجره ، پنل های چوبی و …

 

مناسب و کاربردی است. دوستدار محیط زیست و عاری از کلر هیدروکربن است.

 معرفی محصول : مایع پاک کننده رنگ ازمو (Paint Remover)  برای پاک کردن رنگهای قدیمی و لاک الکل ها از سطح مبلمان ، درها ، قاب پنجره ها ، پنل های چوبی و… مناسب میباشد.

 

کاربرد محصول :

 

      • مبلمان: برای مبلمان باید به مقدار مناسب از محصول را اعمال کنید. اگر لایه رنگ قدیمی خیلی ضخیم بود اجازه بدهید که یک شب مایع پاک کننده رنگ ازمو روی سطح بماند ، روی آن را با سلفون بپوشانید تا خوب خیس بخورد، پس از آن رنگها را با یک کاردک پاک کنید سپس با یک برس و آب تمیز کنید. برای لایه باقیمانده رنگ روی مبلمان پس از انجام این کار سطح را دوباره با تینر تمیز کنید.

 

 

      • پوشش های پلاستیکی و مشابه: سطح را خوب برس بزنید اگر رنگ خیلی عمیق بود دوبار مایع رنگ پاک کن ازمو را اعمال کنید با فاصله 2 الی 3 ساعت که خوب خیس بخورد و به طور عمیق و کامل نفوذ کند. در جاهایی که وزش باد شدید است روی سطح را با فویل پلاستیکی یا سلفون بپوشانید ( سلفون را بر روی سطح پس از زدن رنگ پاک کن بکشید)

 

 

      • قاب پنجره ها و درب ها: اگر امکان پذیر بود در محیط گرم اعمال شود زیرا در محیط سرد زمان بازدهی طولانی تر خواهد شد. بعد از پاک کردن رنگها سطح را با کاغذ سمباده درشت سمباده بزنید تا سطحی شفاف و نرم به شما بدهد.

 

عناصر تشکیل دهنده:

 

5-15% هیدروکربن های آلفاتیک، استر ، اتر

 

5% صابون ها

 

5% سولفاته های آنیونی

 

مدت زمان نگهداری: درصورتیکه این محصول در جای خشک با دمای بین 5 الی 30 درجه سانتیگراد نگهداری شده و  درب آن بطور کامل بسته باشد، می تواند به مدت 2سال  و یا حتی طولانی تر نگهداری شود.

 

تجزیه بیولوژیکی ، حاوی هیچگونه کلروهیدروکربن که برای سلامتی و محیط زیست زیان آور باشد نیست. رنگهای پاک شده را حتما باید به عنوان زباله ویژه دور انداخت . مایع رنگ پاک کن ازمو بدون باقی مانده رنگها میتواند با آب کم شسته شود و در فاضلاب ریخته شود ( در صورتیکه تاییدیه لازم از اداره آب و فاضلاب گرفته شود !)  مواد جامد و پوسته های رنگ قدیمی باید قبل از اعمال این محصول با کاردک یا سمباده زبر، برداشته شوند. مایع رنگ پاک کن ازمو بر پایه مواد گیاهی بوده و تجزیه بیولوزیکی آسانی دارد.

 

موارد مورد احتیاط:

 

دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

 

در زمان استفاده از دستکش استفاده شود !

 

از تماس با چشم ، پوست ، لباس جلوگیری شود.

 

مستقیما استنشاق نشود.

 

در محیط باز اعمال شود و یا در محیط بسته ای که دارای هواکش است.

 

محصولی از کشور آلمـان