آموزش رنگ کاری چوب با رنگ چوب و روغن ازمو

آموزش رنگ کاری چوب با رنگ چوب و روغن ازمو

 

دستور العمل رنگ آمیزی چوب های طبیعی با رنگ چوب و روغن های مخصوص چوب ازمو Osmo

آماده سازی سطح چوب جهت رنگ آمیزی با رنگ چوب های پایه روغن ازمو:

سطح چوب قبل از رنگ آمیزی با رنگ چوب ازمو باید خشک، عاری از گرد و خاک، گرد سنباده و چربی باشد.

در صورت وجود رنگ قبلی، باید سطح را بوسیله سنباده از وجود رنگ پاک کرده و سپس رنگ را روی چوب اعمال کرد. البته سطح پوشش‌های قدیمی با ساختار ریز‌متخلخل و پایه روغن را فقط می توان تمیز نمود و یا سمباده مختصری بزنید.لاک قدیمی را به‌وسیله سمباده و یا Osmo Paint Remover می توان از روی چوب پاک کرد.

رنگ های چوب ازمو بر روی تمامی سطوح چوب از خام و رنده شده تا پرداخت شده و سنباده کاری شده قابلیت اجرا دارند پس بنا بر نیاز خود در خصوص پرداخت سطح چوب قبل از رنگ کاری ، سطح کار خود را سنباده کاری نمایید. نکته مهم در راستای سنباده زنی چوب این است که حتما جهت حرکت سنباده روی چوب باید در راستای الیاف چوب باشد و از هر گونه حرکت دادن سنباده در جهت عمود بر الیاف، خصوصأ در سنباده های زبر تر باید خودداری کرد، ضمنا گرد و غبار حاصله از سمباده کاری را به دقت تمیز نمایید تا در کیفیت رنگ شما تاثیر نامناسبی نداشته باشد.

اطلاعات رنگ چوب قبل از اعمال روی چوب:

رنگ ها و روغن های چوب ازمو Osmo، نیاز به هیچگونه حلال یا رقیق کننده‌ای ندارد و افزودن هر ماده ای به عنوان حلال یا رقیق ، از کیفیت نهایی رنگ و کار شما می کاهد.

به علت غلظت بالا و وجود مواد جامد در رنگ های ازمو، قبل از مصرف این رنگ ها، باید کاملا هم خورده تا قسمت رنگدانه، مواد جامد، نگهدارنده ها و حلال موجود در رنگ کاملا با هم ترکیب شود.

روش رنگ آمیزی چوب و روکش های طبیعی چوب:

شما می توانید از انواع قلم، رول و حتی تنظیف های پارچه ای مناسب جهت رنگ آمیزی سطح چوبی خود با رنگ های ازمو استفاده نمایید. با برداشتن مقدار کمی از رنگ، آن را روی سطح تمیز چوب در راستای الیاف چوب بطور کامل پخش می نماید تا رنگ کاملا جذب سطح کار شما گردد و لایه ای ضخیم از رنگ روی سطح چوب بر جای نماند. از آنجایی که رنگ های پایه روغن ازمو بصورت ریز متخلخل و نانو می باشد و در چوب نفوذ نموده می بایست حتما لایه های رنگ شما نازک و یکنواخت باشند تا جذب چوب گردیده و به هیچ وجه پوسته ننمایند.

روش رنگ کاری با رول و دستمال نیز به همین صورت می باشد. نکته اصلی در مصرف رنگ های ازمو لایه نازک و ایجاد امکان جذب رنگ توسط چوب می باشد. زمان خشک شدن رنگ شما حداقل 10-8 ساعت می باشد ولی بهترین زمان ممکنه برای اعمال دست دوم 24 ساعت پس از اعمال دست اول می باشد.

همانند دست اول، لایه دوم را نیز به‌صورت نازک اعمال نمایید و پس از خشک شدن در صورت نیاز می‌توان سطح را به صورت دستی و یا با دستگاه، پولیش زد.

توجه به این نکته الزامی است که پوشش رنگ شما پس از یک تا دو هفته به مقاوم ترین سطح و حد نهایی کیفیت اجرا خواهد رسید و صرفا پس از 24 ساعت سطح رنگ در لایه های بیرونی خشک گردیده است، پس پیشنهاد ما برای زمان مورد نیاز جهت تست های مختلف رنگ ازمو در برابر عوامل مخرب حداقل یک هفته خواهد بود.

در صورت نیاز به ایجاد سطحی براق‌تر، از OsmoLiquid Wax Cleaner استفاده نموده و پس از خشک شدن سطح،‌ آن‌را پولیش بزنید. (در مورد سطوح کوچک از Osmo Polishing Pad استفاده نمایید.) ضمنا با توجه به قابلیت های رنگ برای پرداخت و ایجاد سطحی مناسب، شما می توانید از سنباده شماره بسیار بالا، پدهای پولیش و پارچه های کنفی در بین دودست و انتهای کار جهت پرداخت و پولیش بعد از خشک شدن رنگ ها  استفاده نمایید.

شستشوی ابزار رنگ آمیزی و دست ها:

برای شستن قلم مو و ابزار و یا دست میتوان از تینر OSMO استفاده کرد و ابزار کار و دست ها را با Osmo Brush Cleaner (فاقد بنزین) پاک کنید.

در ادامه از آب ولرم و مواد شوینده مثل صابون جهت پاک کردن باقیمانده رنگ ها نیز می توان استفاده نمود.

سطح پوشش رنگ و تعداد لایه ها :

محصولات OSMO در دو سایز 0/75 لیتری و 2/5 لیتری موجود می باشد که بسته به نوع رنگ ها و میزان عطش و قدرت جذب رنگ چوب و شرایط آب و هوایی منطقه متراژ پوشش دهی متفاوت می باشد.

استاندارد استفاده از رنگ چوب ازمو آلمان بصورت نرمال 2 دست در فضای داخل و خارج می باشد و در صورتیکه شما نیازمند سطح روشن تری از رنگ بر روی چوب خود می باشید شما می توانید تا در دست اول از رنگ های تیره و در دست دوم از رنگ کلیر و بی رنگ استفاده نمایید و یا در صورت علاقمندی به نمایش رنگ طبیعی چوب از دو دست رنگ کلیر استفاده نمایید.

67 پاسخ
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   با سلام رنگ های ازمو آماده مصرف هستند و نباید هیچ گونه حلالی به آن اضافه شود چون در صورت اضافه شدن هرگونه حلالی رنگ ها خاصیت خودشونو از دست میدهند و در نهایت به آن نتیجه مطلوب نمی رسید

   پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام بله همانطور که در دستور العمل بالا مشاهده کردید یکی از مزیت های رنگ ها و روغن های ازمو این است که اعمال آنها نیاز به هیچ گونه تبحر خاصی ندارد و هر فردی میتواند فقط با کمی دقت رنگ های ازمو را روی چوب اعمال کند.

   پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام رنگ های پلی استر نیاز به حلال دارند که ترکیب رنگ با حلال از مقاومت رنگ ها در برابر رطوبت ،روغن و غیره کم میکند در صورتی که رنگ های ازمو نیاز به هیچ گونه حلالی ندارند و به شدت چوب رو مقاوم میکند ضمن اینکه رنگ های پلی استر یک لایه ضخیم و مجزا برروی چوب ایجاد میکنند که امکان پوسته شدن و تاول زدن رنگ وجود دارد اما رنگ های ازمو ضمن نفوذ رنگ به درون چوب فقط یک لایه محافظ سطحی برروی چوب ایجاد میکنند با این توضیحات میتوان گفت قطعا نتیجه کار با رنگ های ازمو کیفیت خیلی بهتری نسبت به رنگ های پلی استر خواهد داشت.

   پاسخ دادن
 1. Arian
  Arian گفته:

  این رنگ هارو از کجای میشه تهیه کرد ؟
  و ایا خودتون فروشگاه یا نمایندگی ای دارین که بشه نتیجه ی کار رو دید ؟! ( من رنگ رو برای کار ساختمانی نمیخوام )

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   دوست عزیز با تشکر از حسن نظر شما
   برای دیدن نمونه این رنگ ها و نتیجه استفاده از این رنگ ها شما می توانید به محل شرکت یا نمایندگی های ما در برخی شهرستان ها مراجعه نمایید.
   این رنگ ها قابلیت استفاده بر روی چوب را در کلیه مصارف دارند چه ساختمانی و چه غیر ساختمانی

   پاسخ دادن
 2. Concept Group
  Concept Group گفته:

  با سلام و تشکر.
  لطفاً آدرس نمایندگی های تهران رو برای ما ایمیل بفرمایید.
  قبلاً تجربه استفاده از چوب ترموی رنگ شده با رنگ Osmo برای نمای خارجی ساختمان رو داریم و الان نیاز دارم یک جایگزین خارجی (تولید ایران نبودن رنگ از دید اکثر کارفرمایان ما بسیار آیتم مهم و جذابی است) و ضد آب بجای پلی استر های براق ایرانی داشته باشیم . خواهشمندیم با توجه به نیاز کارفرمایان ما به براقیت در کار رنگ آمیزی شده ، راهنمایی بفرمایید. متشکریم

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   با سلام و درود
   شما در تهران می توانید رنگ های ازمو را از طریق اینترنت و یا دفتر مرکزی شرکت تهیه فرمایید.
   رنگ های ازمو ، تمام وارداتی از آلمان بوده و یکی از برترین و خوشنام ترین رنگ های چوب می باشند.
   در خصوص براقیت ، کلا رنگ های پایه روغن به دلیل ساختار جذبی که مزیت آن ها می باشد خیلی براق نیستند ولی پلی استر ها چون بر روی چوب لایه شفاف ایجاد می کنند براق هستند ، ولی همین لایه شفاف مجزا از چوب نقطه ضعف بوده و باعث صدمه دیدن و پوسته کردن پلی استر و رنگ های پایه آب می گردد، ولی برخی از رنگ ها و کدهای رنگ های ازمو نما و حالتی براق و نیمه براق دارند.

   پاسخ دادن
 3. Majid
  Majid گفته:

  باسلام میخواستم بپرسم برای اجرای این رنگ ها چوب نیاز به انجام زیرکار نداره مثلا سیلر کاری نمیخواد؟؟؟
  واینکه اجرت کارش چطوریه؟؟

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام دوست عزیز
   شما رنگ های ازمو را بدون هیچ زیر کاری می توانید بر روی چوب طبیعی یا روکش طبیعی استفاده کنید ولی گاها به دلیل به دلیل کیفیت چوب یا روکش ها ،گره ها یا ترک ها بنا به سلیقه شما نیازمند بتونه کاری و پرداخت می‌باشد که این کار قبل از رنگ کاری می بایست صورت پذیرد.
   کلا مراحل رنگ کاری چوب با رنگ های ازمو بسیار ساده و راحت میباشد:
   سمباده کاری و پرداخت و ایجاد سطحی صاف و پرداخت شده بر روی چوب خام یا روکش
   بتونه کاری سوراخ ها و ترک ها در صورت نیار
   سمباده کاری و پرداخت قسمت های بتونه شده
   گرفتن گرد و خاک و کثیفی سطح چوب
   رنگ کاری نازک سطح چوب با رنگ ها یا روغن بیرنگ ازمو بوسیله قلم یا تنظیف های بدون پرز
   8 ساعت انتظار جهت خشک شدن دست اول
   در صورت نیاز پولیش کاری دست اول با سمباده شماره 1000 به بالا
   رنگ کاری دست دوم سطح چوب با رنگ ها یا روغن بیرنگ ازمو بوسیله قلم یا تنظیف های بدون پرز بصورت بسیار نازک
   در صورت نیاز پولیش کاری دست دوم با سمباده شماره 1500 به بالا و روغن های مخصوص پولیش

   موفق باشید

   پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام دوست عزیز
   برخی از سری های رنگ ازمو مخصوص کار با اسپری هستند، به عنوان مثال کد های 3084 و 3085 از روغن های بیرنگ ازمو با نام تجاری Spray Wax می باشند و فقط با پیستوله اعمال می گردند.
   ولی اکثر رنگ های ازمو برای کار با قلم ، رول و تنظیف ساخته شده اند و غلظت بالایی دارند که با پیستوله قابل اعمال نمی‌باشند.

   پاسخ دادن
 4. محمد
  محمد گفته:

  سلام میخواستم بدونم برای یزد نمایندگی دارید ویا اینکه اگردریزد نماینگی ندارید چگونه باید تهیه کنیم و قیمت انها را میخواستم بدونم.با تشکر

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیر ما در یزد نمایندگی نداریم برای اطلاعات بیشتر در مورد اخذ نمایندگی و قیمت محصولات لطفا در صورت امکان با شماره های دفتر تماس بگیرید ممنون

   پاسخ دادن
 5. محسن
  محسن گفته:

  سلام.
  من اسباب بازی چوبی میسازم و دنبال یه ماده ای میگردم که هم بهداشتی باشه و هم سطح چوب رو محافظت کنه. البته میخوام زیر دست حس نشه تا بچه ها بتونن چوب رو لمس کنن

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   با سلام
   میتونم رنگ های چوب ازمو رو با کمال اطمینان به شما پیشنهاد کنم ، به جرات میتونم بگم در حال حاضر در ایران ، این رنگها یکی از بهترین و سلامت ترین گزینه ها می‌باشند.

   پاسخ دادن
 6. محمد
  محمد گفته:

  چطور رو چوب رنگ دو رگه مثلا سیر و روشن درست میکنید باید ایا دو قوطی رنگ خرید؟ ببخشید اگه بیدارتون کردم

  پاسخ دادن
  • admin_serano
   admin_serano گفته:

   سلام دوست عزیز
   شاید سوال شما رو درست متوجه نشدم، ولی اگه منظورتون کمرنگ بودن چوب و رگه ها و مشخص شدن و تیره روشن بافت طبیعی چوب باشه ، باید بگم به دلیل ذات طبیعی چوب و وجود دوایر سالیانه و تفاوت سختی و نرمی گره ها و بافت بهاره و زمستانه چوب ، میزان جذب و نفوذ رنگ در بافت چوب متفاوت خواهد بود که شما وقتی یک کد رنگی رو بر روی چوب اعمال می کنید با توجه به جذب کمتر و بیشتر چوب روشن و تیره میشه …
   ولی اگر منظور ایجاد طیفهای متفاوت و کارهایی از جنس پتینه هست بهتره با تمرین و نو آوری و استفاده از چند کد رنگی به نتیجه دلخواه برسید.
   امیدوار درست متوجه شده باشم

   پاسخ دادن
 7. میلاد
  میلاد گفته:

  باسلام
  برای مبل های رنگ شده باسیلروکیلروبراق کنندهی نیم پلی استرآیا میتوان ازروغن های ازمو برای ترمیم یاتغیررنگ مبل استفاده کرد وادرس نمایندگی فروش درشهراصفهان؟

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام دوست عزیز
   خیر رنگ های ازمو باید روی چوب خام اعمال شوند تا مقاومت کافی ایجاد کنند سیلر کیلر و هر رنگ و روغنی که روی سطح چوب را پوشانده باشد مانع از جذب رنگ و روغن های ازمو به چوب میشود و در نتیجه مقاومت کافی را نخواهد داشت.
   برای دریافت اطلاعات نمایندگی ها با شرکت تماس بگیرید.

   پاسخ دادن
 8. ali reza mousaei
  ali reza mousaei گفته:

  سلام و ارادت لطفا بفرمایید برای رنگ امیزی پروفیلهای ترمو دستگاهی که بتواند رنگ ازمو را با کیفیت و سریعتر از روشهای معمول رنگ کند موجود یا امکان وارد کردن دارد .

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   با سلام
   کلا دستگاه های براش یا رول های برزگ جهت اعمال رنگ ازمو بر روی تمام سطوح چوبی در کارخانه های بزرگ دنیا با سزعت بالا و کییفیت عالی موجود می باشد ، که امکان واردات و تامین برای کلیه مشتریان در ایران وجود دارد. در خواست خود را بصورت مکتوب از طریق ایمیل یا فکس برای شرکت ارسال فرمایید.
   موفق باشید

   پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   با سلام
   خیر ، رنگ های ازمو بصورت کلی مات و نیمه مات هستند ، به علت ساختار جذبی در چوب، لایه ای براق بر روی چوب تشکیل نمی دهند که در خیلی از مواقع این یکی از مزیت های رنگ های چوب ازمو می باشد.

   پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   ما تمامی رنج محصولات ازمو را در ایران موجود داریم ، شرکت ما حدودا بیش از 12 سال می باشد که نماینده ازمو در ایران می باشد ولی در خصوص اهواز ، ما مشتریان بسیار زیادی در این شهر زیبا داریم که مستقیم از ما خرید می کنند ولی نماینده فروش فعال در حال حاضر نداریم.

   پاسخ دادن
 9. آوا
  آوا گفته:

  سلام ووقت بخیر
  از رنگهای شما میشه روی صندلی که قبلا رنگ قهوه ای داشته استفاده کنم؟؟من توی خونه تصمیم دارم رنگ ناهارخوری هام رو سفید کنم
  لطفاااااا منو راهنمایی کنید
  و اینکه شیراز نمایندگی دارین؟؟

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام ، روز و شب شما هم بخیر
   در کل امکان پذیر هست ، ولی باید تمامی رنگ های قبلی بوسیله رنگ پاک کن و سمباده کردی شدید پاک شود!
   در واقع سطح چوب صندلی و میز را خام کنید تا امکان جذب رنگ وجود داشته باشد ، در مرحله بعد از رنگ های سفید ازمو و در انتها از روغن هاردوکس بیرنگ ازمو جهت پوشش و محافظت بهتر استفاده کنید.
   پیشنهاد من به شما امتحان کردن بر روی یک صندلی یا میز کوچک در ابتدا هست ،چوب فرآیند سمباده کاری گاها طاقت فرسا خواهد بود.

   پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   به راحتی یا از طریق سایت فروش آنلاین یا تماس با دفتر مرکزی و خرید تلفنی …
   رنگ های ازمو در طی سالیان گذشته به دور ترین نقاط ایران برای مشتریان ارسال گردیده است، اهواز که از شهرهای وسیع ایران محسوب می شود و ما مشتریان بسیار عزیزی در این شهر پر خاطره داریم.

   پاسخ دادن
    • Admin
     Admin گفته:

     سلام به شما دوست دقیق
     منظور وسیع بوده و با تذکر شما اصلاح شد ولی با این وجود در هر مکان جغرافیایی، بر اساس حجم و جمعیت شما محیط های اصلی و فرعی دارید، مثلا خیابان ، که در هر شهر خیابان های اصلی و فرعی بسیاری وجود دارد ، این موضوع را به هیچ وجه نمی توان با ارزشمندی یا میزان دلبستگی به هر مکانی مرتبط دانست.
     امیدواریم همیشه همین گونه دقیق و شاد باشید

     پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   واقعیت این هست که تا حالا تجربه عملی این کار را نداشتیم ولی از لحاظ تئوری باید این امکان به خوبی وجود داشته باشه ، فکر کنم اگر امتحان کنید نتیجه بدی نگیرید

   پاسخ دادن
 10. امیر
  امیر گفته:

  سلام . من میخوام از رنگ های شما روی چوب خام پلیش شده استفاده کنم ‌. آیا به هیچ عنوان نمیشه این رنگ ها رو براق کرد ؟ جوری که مثل سیلر کیلر زدن بشه ؟ یک سطح صاف و صیقلی ایجاد میکنه یا اینکه زبری چوب باقی میمونه ؟
  یک مقدار براقی و شفاف بودن توی کارم لازمه .

  و اینکه اگر یک قوطی از این رنگها رو بخوام باید به کجا مراجعه کنم ؟ آیا توی بازار تهران هست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   در صورتیکه زیر کار شما صاف باشد و پرداخت خوبی داشته باشد و شما نیز بین دست های رنگ پولیش کاری کنید نتیجه تا حدود زیادی براق و شفاف می شود ، ولی چون ازمو جذبی هست خیلی براق نمی شود
   شما از دفتر مرکزی ، یا بازار چوب فروشان امکان خرید در تهران را دارید

   پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   خیلی فنی و حرفه ای نیست ما خود رنگهای ازمو را در دست اول پیشنهاد می کنیم چون ممکن است شاپن مانع جذب روغن ازمو شود ، ولی می توانید امتحان کنید، شاید نتیجه برای شما راضی کننده باشد

   پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   بله امکان استفاده بر روی ام دی اف وجود دارد ولی چون اکثر رنگ های ما موج نما هست و برای بافت چوب توسعه یافته اند ، بر روی ام دی اف چندان جذاب نخواهند بود و آن نتیجه دلنشین را نخواهید داشت ، شاید بر روی ام دی اف رنگ های پوششی پلی یورتان نتیجه جذاب تری داشته باشند ولی رنگ ازمو بر روی چوب و روکش چوب نتیجه خوبی به شما خواهد داد

   پاسخ دادن
 11. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام… وقت بخیر.
  من با استفاده از تخته های ۳ میل و ۶ میل کارهای چوبی دکوری کوچک درست میکنم. کارهام رو پس از اتمام با شاپان رنگ کاری و با قلم مو رگه چوب ایجاد میکنم در آخر هم نیم پلی استر.
  سوالم اینه با توجه به توضیحات میتونم از محصولات شما استفاده کنم ؟ رنگ مات و امکان درست کردن رگه های چوب برام اهمیت داره. ممنون از شما

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   اگر از تخته چوب استفاده می کنید بله ، بجای شاپن و پلی استر امکان استفاده رنگ ما هست ، پیشنهاد می کنم یک قوطی کوچک از رنگ ما تهیه کنید و حتما ابتدا تست کنید

   پاسخ دادن
 12. فرزاد
  فرزاد گفته:

  وقت بخیر
  ایا رنگ های کد ۳۰۸۴
  و ۳۰۸۵ ازمو که با پیستوله روی کار اعمال میشه ، همون کیفیت کد هایی که با قلم یا تنظیف پرداخت میشه رو داره ؟ و اینکه کد ۳۰۸۴ و ۳۰۸۵ نیاز به حلال داره یا اماده استفاده است ؟ و اینکه روغن بی رنگ چند ساعت بعد از اعمال رنگ اولیه باید انجام بشه .
  ممنون از سایت فوق العاده تون

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام به شما ، ایام شما هم خوش
   بله ، اگر بصورت حرفه ای و با دقت و کمی تمرین و مطالعه استفاده شود همان کیفیت را به شما می دهد ، فقط شاید در بین دست های اعمال رنگ نیاز به پولیش کاری بهتری باشد ، این رنگ ها در حال حاضر موجود هستند و نیاز به هیچ حلالی ندارد و آماده مصرف در قوطی با غلظت مناسب می باشد ، روغن هاردوکس بیرنگ بهتر است برای دست دوم حدودا 8 تا 10 ساعت حداقل بعد از دست اول اعمال شود ولی من خودم یک روز بعد برای کارهای خودم اعمال می کنم
   شاد و موفق باشید

   پاسخ دادن
 13. www.mohammad.ghasempoor@yahoo.com
  www.mohammad.ghasempoor@yahoo.com گفته:

  سلام
  من چندین کار دیدم که بدون نیاز به هیچ استر و بتونه و سیلر و کیلری روی چوب رنگ میزدن و سطحی کاملا براق و شیشه ای بوجود میاوردن. ایا این همون رنگه؟؟؟
  در ضمن شماره تماس و نمایندگی هاتون رو برام ارسال کنید

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   این رنگ ها اون لایه شیشه ای و براق را ایجاد نمی کنند ولی یک لایه نازک و نیم براقی روی کار ایجاد میشه که خیلی به سمباده کاری، کیفیت چوب و اجرای رنگ بستگی داره ، برای ارتباط با ما لطفا از طریق تلفن در تماس باشید

   پاسخ دادن
 14. آرشام
  آرشام گفته:

  سلام آیا شما روغنی که خراطان برای براق شدن چوب خراطی شده استفاده میکنند هم دارید ؟ ضمنا در شیراز نمایندگی دارید ؟

  پاسخ دادن
  • Admin
   Admin گفته:

   سلام
   هر خراطی از یک ماده استفاده می کند ولی روغن های بیرنگ هاردوکس ازمو یکی از بهترین گزینه ها هست که خیلی از حرفه ای ها نیز از آن استفاده می کنند

   پاسخ دادن

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *