احیا‌کننده چوب ازمو

beforeafterwoodreviver11Osmo Wood Reviver

بهترین مایع شوینده برای تمیزکردن و نوسازی سطوح چوبی که در مصارف فضای خارج به علت هوازدگی طبیعی و عوامل جوی به سمت طوسی شدن و آسیب دیدگی تغییر حالت داده اند.

با استفاده از احیا‌کننده‌های چوب ازمو، چوب خواص طبیعی و رنگ گرم اصلی خود را باز می‌یابد.

مناسب برای استفاده در کفپوشهای چوبی، مبلمان باغی، آلاچیق‌ها ، نمای چوبی ساختمان  و تمام سطوح چوبی فضای خارج که طوسی/نقر ه‌ای شده‌ و آسیب دیده اند.

این تمیزکننده، مانند تمام محصولات ازمو، دوستدار طبیعت بوده و عاری از فرمالدهید، ترکیبات کلردار و آمین‌ها می‌باشد. بدون حلال بوده و شامل اگزالیک اسید (%5<) است که بصورت بیولوژیکی تجزیه می‌شود. استفاده راحت و آسان: ابتدا سطح چوبی مورد نظر را جارو کرده و با آب مرطوب کنید. سپس با استفاده از احیاکننده چوب ازمو (بسته به میزان طوسی شدن بصورت خالص یا نسبت 1:5 با آب) با یک برس زبر در جهت الیاف چوبی، سطوح را تمیز کرده و پس از 15 دقیقه با یک برس زبر مخصوص کفپوش و آب فراوان بشویید. بعد از خشک شدن (48 ساعت)، به منظور محافظت چوب در برابر عوامل مخرب محیطی از پوشش های طبیعی چوب ازمو بویژه روغن‌های چوب ازمو برای حفاظت سطوح چوبی تازه، استفاده نمایید. بر اساس میزان طوسی شدن سطح چوب و اختلاط با آب، 1 لیتر احیا‌کننده ازمو، m230-10 را پوشش می‌دهد و در ظرف‌های 0.5 و 2.5 لیتری موجود می‌باشد.

پیشنهاد می‌شود قبل از مصرف این محصول بر روی بخش کوچکی از سطح چوبی مدنظر امتحان شود..

احتیاط: از دسترس کودکان دور نگه دارید. با دست و پوست تماس نداشته باشد. از عینک، دستکش و لباس محافظ مناسب استفاده نمایید. در صورت تماس با چشم، با مقدار کافی آب بشورید و به پزشک مراجعه نمایید. از تماس مستقیم با فلز و گیاهان دور نگه داشته شود (گیاهان را با فویل محافظ بپوشانید).