روغن مخصوص پولیش کاری و ترمیم سطح چوب

OSLIQWAX

 

 

مناسب برای پولیش کاری کف‌پوش‌های چوبی و کلیه وسایل چوبی روغن و یا وکس خورده

 

مصرف داخلی. برپایه روغن‌ها و واکس‌های طبیعی، دارای ساختار ریز متخلخل.

 

 

معرفی: روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو، هم سطح را تمیز نموده و هم پوشش کفپوش چوبی را نو و زنده می کند. همچنین برای وسایل و اسباب چوبی و کلیه سطوح روغن و یا وکس خورده نیز استفاده می شود. اگر این هاردوکس بطور صحیح روی سطح چوب استفاده شود، بعلت دارا بودن (carnauba and candelilla wax)، سطح چوب نو و تازه شده، که منجر به زیبایی دو چندان سطح چوب می شود. این محصول بدون اینکه لایه جداگانه ای روی سطح چوب باقی بگذارد، ماندگاری سطح چوب را نیز افزایش می دهد.

 

استفاده: این محصول قابلیت استفاده روی کلیه سطوح مقاوم به مواد آلی مانند چوب، چوب پنبه، پی وی سی، بعضی سطوح پلاستیکی، سنگ، سنگ مرمر و موزائیک های سرامیکی را دارد. این روغن در برابر کثیفی و گرد و غبار مقاوم بوده و از نفوذ گرد و غبار به سطح چوب نیز جلوگیری می کند. توصیه می شود قبل از اینکه تمام سطح را با استفاده از این روغن پولیش و تمیز نمایید، ابتدا محصول را بصورت آزمایشی روی قسمتی از سطح چوب مورد نظر اعمال نمایید. برای سطوح چوبی که رنگ سفید خوردند، از روغن مخصوص پولیش کاری و نظافت سطح سفیدرنگ که بطور ویژه برای این سطوح طراحی و تولید شده است، استفاده نمایید.

 

مواد تشکیل دهنده: بر پایه مواد طبیعی، روغن های گیاهی (carnauba and candelilla wax)، پارافین و هیدروکربنهای آلیفاتیک

 

نگهداری: زمان ماندگاری این محصول به شرط آنکه در جای خشک نگهداری شود، حدود 5 سال می باشد.

 

آماده سازی: سطح باید کاملا تمیز و خشک باشد. این مهم با استفاده از دستمال کشیدن و یا استفاده از وکیوم های برقی ( جارو برقی) بدست می آید. دستمالهای میکروفیبری ازمو برای نگهداری و تمیز نمودن سطح چوب بسیار مناسب می باشد. مکانهایی که در معرض رفت و آمد زیاد هستند مانند مکانهای عمومی بهتر است ابتدا سطح مورد نظر را تمیز نموده (با استفاده از مایع شوینده ازمو به همراه آب، wash & care) و اجازه دهید کاملا خشک شود؛ سپس روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو را اعمال نمایید.

 

دستورالعمل مصرف:

 

برای مصارف دستی: برای حذف نمودن رنگ و تمیز نمودن کفپوش چوبی استفاده از روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو با کمک پارچه ای میکروفیبری توصیه می شود (دو قاشق چایخوری برای هر متر مربع). حتی رنگهای سخت هم با استفاده از روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو به کمک پارچه ای میکروفیبری و یا استفاده از اسکاچ حذف خواهد گردید. استفاده مداوم از این محصول باعث می شود سطح چوب در برابر کثیفی، سایش و … مقاوم گردد.

 

برای مصارف مکانیکی: روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو را با استفاده از ماشین تک دیسکی و پد یا دستمال سفید مخصوص اعمال نمایید (دو قاشق چایخوری برای هر متر مربع). روغن مخصوص پولیش کاری، ترمیم و نظافت سطح ازمو را روی تمام سطح پخش نمایید و سپس با استفاده از ماشین مخصوص، پولیش کاری را انجام دهید. در صورتیکه رد پولیش کاری روی سطح چوب باقی ماند، بهتر است دستمال یا پد سفید مخصوص را تعویض نمایید.  لطفا قبل از استفاده نیز دستورالعمل کار با دستگاه پولیش ازمو رابا دقت بخوانید.

 

در صورتیکه می خواهید سطح نهایی چوبتان براق تر باشد ابتدا فرصت دهید سطح چوبتان کامل خشک شود، سپس سطح را با استفاده از دستمالی تمیز مجددا پولیش نمایید. بسیار نازک اعمال گردد، در صورت اعمال بیش از حد امکان ایجاد لایه روی سطح کار و باقی ماندن اثر انگشت وجود دارد.

 

هر نیم لیتر از محصول، حدود 40 تا 50 متر مربع را پوشش می دهد.

 

توجه: از دسترس اطفال دور نگهداشته شود. از تماس با پوست و چشم جلوگیری شود. در صورت تماس با چشم، پس از شستشو با آب فراوان به پزشک مراجعه شود.

 

برای اطلاعات بیشتر به کاتالوگ مراجعه شود.

 

 

محصولی از کشور آلمـان